Haber

Survivor yarışmacıları depremi öğrendi

Survivor yarışmacıları dün akşam yayınlanan bölümde Türkiye’nin 11 ilini etkileyen Kahramanmaraş merkezli depremi öğrendi.

Ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacılarını yönetim kurulunda bir araya getiren Acun Ilıcalı, hayatının en zor konuşmalarından birini yaptı.

“Ülke olarak çok zor durumdayız”

Ilıcalı, “Farkındaysan ateş etmiyoruz. Bunun önemli bir sebebi var ve söylemeliyim. Ülkemizde büyük bir deprem oldu. Çok büyük bir deprem. Kahramanmaraş merkezli bir deprem, ancak 10 ili etkiledi. Ailenizle görüştük yakınlarınızdan herhangi bir can kaybı yok. Ancak ülke olarak çok zor durumdayız.”söz konusu.

Yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu

İlk başta şok olan yarışmacılar daha sonra gözyaşlarına boğuldu.

Yarışmacılardan Aziz, o bölgede yaşayan insanlarla iletişim kurmanın mümkün olup olmayacağını sordu.

İletişim özgürlüğü tanındı

Bunun üzerine Ilıcalı “İletişim özgürlüğünü tanıyoruz. Herkes istediği akrabayı arayabilir. Çekimlere ara veriyoruz, sizi evinize bırakacağız. Deprem bölgesine elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Zor bir dönemde yaşıyoruz. Çok fazla konuşmak istemiyorum. Arkadaşlarım size gerekli bilgileri verecektir. Çok ama çok zor günlerden geçiyoruz. Millet olarak başsağlığı dileriz.”o cevapladı.

Survivor’dan ‘6 yarışmacı ayrıldı’ iddiası

Acun Ilıcalı açıklama yaparken ünlüler takımı yarışmacısı Aysu Keskin ağlayarak meclisten ayrıldı.

Daha önce Aysu Keskin’in en yakın arkadaşının depremde hayatını kaybettiği iddia edilmiş, hatta deprem haberinin ardından Survivor 2023’te 6 isim yarışmadan ayrılmıştı.

Ancak şu an her iki bahisle ilgili bir açıklama yapılmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu