Haber

Rıdvan Dilmen: 2011’den beri yediler, yediler, koca kulübe doyamadılar

Süper Lig’in 22. haftasında Adana Demirspor ile Jorge Jesus’un grubu Fenerbahçe, Ali Palabıyık hakemliğinde Yeni Adana Stadı’nda karşı karşıya geldi.

TV8.5 kanalında yayınlanan Adana Demirspor – Fenerbahçe karşılaşmasının ilk yarısında spor yorumcusu Rıdvan Dilmen sert sözler söyledi.

“Milletin gözü önünde büyük bir maç”

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe camiasına şöyle seslendi:

“Fenerbahçe camiasına sesleneyim. 3-0, 4-0 yenildiyseniz ‘a’ demeyin. Arda yok, İrfan Can yok neden böyle demeyin. Tekme tokat bir maç. milletin gözü önünde… Eskiden böyle şeyler vardı.

“Futbol nasıl böyle oynanır, buna nasıl izin verirler”

Ali Palabıyık’ı eleştiren Rıdvan Dilmen şunları söyledi:

“Vallahi ayıp! Milletin önünde tekme tokat. Böyle dayak olmaz, vazgeçin! Fenerbahçe’nin göğsünde Türk bayrağı var. Diğer takımlara da yapılmaz. Bu yetmez. 1. dakika 10 saniye bitti ceza sahası önünde tepegöze vurmak isterken Samet’e vurdu 1. dakikada Batshuayi’ye arkadan vurdular öyle bir şey yok ne hakem ne MHK , Bu oyuncuların alnından öpmek lazım.Futbol kariyerimde çok sabrettim çok tekme yememe rağmen çocuklar resmen dayak yediler.Sarı kart görmeden ilk yarıyı tamamladılar.Batshuayi yerde Hakemin önünde, gözü önünde bir şeyler söylüyor N’Diaye yerdeki oyuncuya küfrediyor, arkasındaki oyuncuya küfrediyor, havada mücadele edemiyorsak her şeyi yapıyoruz Penaltıyı kaçırmamıza rağmen. İlk yarıda Fenerbahçe gol yemedi” şeklinde konuştu ve “Hareketler olduğu zaman baskı kurdu. Nasıl böyle futbol oynanır, nasıl izin verirler.”

“2011’den beri yediler, yediler, Fenerbahçe’ye doyamıyorlar”

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin 2011’den beri yediğini ve yediğini söyledi.

“2011’den beri Fenerbahçe’nin tamamını yediler yediler. Günah! Aziz Yıldırım her konuda hatalı, Ali Koç kusurlu diyoruz ama aklı başında futbolcular bu maçı izlesin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu