Teknoloji

Friday The 13th: Killer Puzzle Lisans Engellendi: Oyun Tüm Platformlardan Kaldırılacak

 
Blue Wizard Digital tarafından geliştirilen ve 2018’de yayınlanan, oynaması ücretsiz kaygı temalı bulmaca macera oyunu Friday the 13th: Killer Puzzle, lisans sorunlarıyla karşı karşıya. Friday The 13th dizisinde farklı bir yapıya ve yere sahip olan bu yapım, lisans sorunları nedeniyle 23 Ocak’ta desteklenen tüm platformlardan kaldırılacaktır.
 
Oyunu satın alanlar oynamaya devam edecek
 
 
 
23 Ocak’ta tüm platformlardan kaldırılması planlanan oyunun arkasındaki geliştirici ekip, oyunu satın alan ve uygulama içi satın alma yapan oyunculara garanti veriyor. Buna göre ekip, oyunu satın alan oyuncuların oynamaya devam edebileceğini, uygulama içi satın alma yapanların ise satın aldıkları içeriklere erişebileceğini belirtiyor.
 
Friday the 13th: Killer Puzzle’da biz oyuncular, uzayın en uzak noktaları da dahil olmak üzere birçok yerde kurbanlarımızı yenebiliriz. Kurban ararken karşımıza çıkan çeşitli bulmacaları da çözmemiz gerekiyor. Oyunda yeni silahların kilidini açabileceğimiz bir sistem var ve 150’den fazla parça var. Bu oyunda ikonik katil Jason Voorhees rolünü üstleniyoruz.
 
– Buhar sayfası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu