Haber

CHP’yi suçlayıp Sözcü TV’den ayrılan Yılmaz Özdil: Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu telefon görüşmesi yaptı.

Gazeteci Yılmaz Özdil, Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Sözcü TV’den ayrıldıktan sonra kendisini aradığını duyurdu.

Özdil, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu nazikçe aradı, CHP ve medya hakkında konuştuk, kendisine canı gönülden teşekkür ediyorum, ne yaptığımızı anlatacak bir televizyon ekranım yok. Şu an bahsediyoruz, bir gün açıklama fırsatım olduğunda bir cümle ile açıklayacağım.”

CHP YÖNETİMİ ‘AKŞENER MASADAN İTİLDİ’ DEDİĞİM İÇİN LİNÇ KAMPANYASINI BAŞLATTI

Özdil, bir aydır kapalı devre yayın yapan ve 1 Mart’ta resmi olarak yayın hayatına başlayan Sözcü TV’deki görevinden ayrıldığını açıklamıştı.

Özdil, Sözcü’deki yazısında CHP yönetimine karşı görevden alınması için kampanya başlattığını öne sürerek, “Parantez açayım… Buna üzülmedim desem yalan olur. Derhal görevden alınayım, görevde bir saniye bile kalmayayım diye CHP yönetiminin adı kullanılarak hakkımda kampanya başlatıldı.

Beni tanıyan herkes bilir, AKP kampanyalarına alışkınım, umurumda bile değil ama doğuştan CHP’li olarak parti kaynaklarının bu kampanyaya harcanmasına gerçekten üzüldüm.

Chp’nin parasına yazık kardeşim.

Meral Akşener masayı dağıtmadı, kasten masadan itildi dedim diye, ‘Meral Akşener diyenler dağıldı’ dediğim için CHP yönetiminin adını kullanarak bana linç kampanyası başlatanlar ne yapacak? Masa bozuk paralı gazeteciler mi?’ (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu