Haber

CHP’li Ali Şeker Skandal Raporu Açıkladı: “2021’de 7 Bin 199 Çocuk Doğum Yaptı”

CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, 2021 yılında 13 bin 139 kız çocuğunun evlendiğini, 7 bin 199 çocuğun doğum yaptığını belirterek, “Bunların 117’si 15 yaş altı çocuklar. .Vicdanınız kaldırır mı bilmiyorum ama 4 çocuk 15 yaşından önce ikinci çocuklarını dünyaya getirdi” dedi.

7 bin 199 çocuğun doğum yaptığını belirterek, “Bunların 117’si 15 yaş altı çocuklar” dedi.

CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, 2021’de 13 bin 139 kız çocuğunun evlendiğini, 7 bin 199 çocuğun doğum yaptığını belirterek, “Bunların 117’si 15 yaş altı çocuklar. ama 4 çocuk 15 yaşından önce ikinci çocuğunu doğurdu. Kim görevini yapmadı da bu çocuklar ikinci çocuğunu doğurdu?” diye sordu.

“Türkiye’de en yüksek puanla buraya giren çocuklarımız böyle bir moloz yığını, böyle bir park yeri ile karşılaşıyor”

Üniversitelerin yıkıldığını kaydeden Şeker, “Burası Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, biz burada okuduk. Bir yanda burada yetiştirdiğimiz doktorlar gidiyor, diğer yanda 6 yıldır yıkılmış bir üniversite. 6 yıldır tek bir çivi çakılmadı. Biz burada eğitim aldık ama bizim çocuklarımız, Türkiye’de buralara en yüksek puanla giren çocuklarımız böyle bir moloz yığını, böyle bir park yeri ile karşılaşıyor.” Elindeki fotoğrafı gösterdi.

“Uyuşturucu okuldan sonra el kol sallayarak yapılıyor”

Uyuşturucu sorununa da değinen Şeker, “Uyuşturucu okuldan sonra el sallayarak yapılıyor. Bunlar Bağcılar’da, Esenyurt’ta hatta Şişli’nin göbeğinde yapılıyor. Bunlara karşı önlem almalıyız. Çocuklarımızı uyuşturucunun pençesine atanlardan kurtulmaya az kaldı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu